Sestdiena, 15.12.2018
Zorb.lv. - Atbrīvo savu iekšējo kāmi!  LV   EN  RU
   
<<<

Lapas sadaļas


      Dzegužkalns - Zorbing in Riga
Mūsu aptauja
Vai Jūms patīk aktīvā atputa?
Kopā atbilžu: 38
Meklēšana

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Galvenā » 2010 » Jūlijs » 16 » idejas korporatīviem pasākumiem
idejas korporatīviem pasākumiem
19:55

Mobilo atrakciju noma un pārdošana

Zorb.LV ir pasākumu organizēšana „no pamatiem līdz jumtam”. Zorb.LV ir mobilo atrakciju izplatītājs un aktīvās atpūtas pasākumu organizētājs. Mēs piedāvājam arī nomāt vai pirkt mobilās atrakcijas dažāda veida pasākumiem:  

zorb.lv Zvejnieksvētkos Rojā 

 

Promo vai reklāmas pasākumi

zorb-šovi

vecmeitu balles

vecpuišu balles

komandas treniņi

korporatīvās ballītes

pilsētas sacensības

sporta spēles

ģimenes svētki

Spartakiādes

kāzas

ārzemju viesu tikšanas

izlaiduma balles

dzimšanas dienas

 

 

 

ūdens atrakcijas

Mūsu atrakcijas - Jūsu rīcībai:

 

 

  1. Kalna zorbi (HILL ZORB)

atrakciju noma

Zorbs ir ar gaisu piepildīta bumba bumbā (diametrs 3,2 m), kuras vienu no otras atdala gaisa telpa. Atrodoties bumbas iekšpusē, cilvēks tiek piesprādzēts ar drošības jostām pie bumbas sienas un pēc brīža jau sāk galvu reibinošu ripošanu no kalna. Braucienu aizraujošu padara tas, ka bumba ir pilnīgi caurspīdīga. Sajūtas ir neaprakstāmas! Izturīgs polimērs garantē drošību. 70 centimetru gaisa spilvens aizsargā pret ievainojumiem, bet speciāla piekare fiksē otro kameru iekšpusē. Adrenalīns, drošība un vizuālais baudījums veido trīs zorbinga pamatprincipus. 

2. Ūdens zorbi (WATER ZORB)

atrakciju noma

Ūdens zorbings ir soļošana, skriešana, fitness uz ūdens virsmas, atrodoties cilindrā. Šīs atrakcijas pamatdoma ir virzīties pa ūdeni uz priekšu, soļojot cilindra iekšpusē. Šķietami viegli, bet tomēr tā nav, it sevišķi, ja cilindrā atrodas vairāki cilvēki un katrs skrien ar savu ātrumu. Jautrība garantēta ne tikai dalībniekiem, bet arī visiem skatītājiem. Atšķirībā no vienslāņa ūdens bumbas, ūdens zorbā uzturēties ir patīkami, jo tur ieplūst svaigs gaiss. 

3. Ūdens bumbas (WATERBALL)

atrakciju noma

Ūdens bumba ir caurspīdīga bumba ar 2 metru diametru. Tā ir izgatavota no izturīga TPU materiāla. Cilvēks iekāpj bumbā, pēc tam bumba tiek piepildīta ar gaisu un aiztaisīta ar ūdensizturīgu rāvējslēdzēju. Atrodoties ūdens bumbā, tu vari pārvietoties pa ūdens virsmu – rāpot, skriet, vienkārši sēdēt vai gulēt. Gaisa elpošanai tanī pietiks veselai pusstundai!

4. Ūdens zābaki (WATERBOOTS)

atrakciju noma

Ar šiem zābakiem jūs varēsiet staigāt pa ūdens virsmu! Ūdens zābakos iespējams viegli slīdēt pa ūdens virsmu vai pat piedalīties dažādās rotaļās – noskriet kādu attālumu uz laiku vai mēģināt notriekt pretinieku no kājām. Viss ir atkarīgs tikai no jūsu izdomas.

 5. Ūdens ķengurs - akvakiperis (AQUASKIPPER)

atrakciju noma

Akvaskipers jeb ūdens ķengurs ir visātrākais no pārvietošanās līdzekļiem pa ūdens virsmu, kas tiek virzīts ar cilvēka muskuļu spēku. Pateicoties diviem zemūdens spārniem, tas var lidot virs ūdens. Vienīgie noteikumi, lai tas kustētos uz priekšu, ir spēks un labs noskaņojums. Izbaudiet iespēju palēkāt pa ūdeni! 

6. Džamperi vai ātrgaitas zābaki (JOLLY JUMPERS)

atrakciju noma

Staigāt septiņjūdžu soļiem ir viegli, ja jūsu rīcībā ir ātrgaitas zābaki jeb džamperi! Džamperi ir inventārs ekstremālam sportam, fitnesam, treniņiem un absolūtam ekstrīmam. Ātrgaitas zābakos varēsiet lēkt 2 metru augstumā, skriet ar neticamu ātrumu un izpildīt dažādus trikus. Tikai jāiemācās! 

7. Bamperbols (BUMPERBALL)

atrakciju noma

 

Bamperbols ir 1,5 m diametra bumba, kas sastāv no sešiem ar gaisu piepildītiem segmentiem. Jūs uzvelkat to uz sevis kā skafandru un varat mest kūleņus, stumdīties un vārtīties. Lai ko jūs darītu, jums nebūs traumu, jo bamperbols ir pilnīgi drošs.  Bet jā jūs izveidosiet divas komandas un uzspēlēsiet futbolu, smieklu, jautrības un pozitīva netrūks gan dalībniekiem, gan skatītājiem. 

8. Skeitosipēds (SKATE CYCLES)

atrakciju noma

Jauns, agrāk neredzēts pārvietošanās līdzeklis – skeitosipēds jeb skeitocikls. To var saukt par jaunas paaudzes skeitbordu. Tas vairs nav dēlis ar riteņiem, bet divi riteņi, kas savā starpā savienoti ar alumīnija šarnīra savienojumu. Skeitociklists nostājas uz kāpšļiem, kas uzstādīti katrā ritenī ar 23 cm diametru, un vada skeitosipēdu, galvenokārt pateicoties kāju pagriezieniem. Skeitosipēda svars ir 3 kg, un to var viegli ievietot nelielā kastē dāvanai vai transportēšanai. 

9. Lēcēji (POGO STICKS)

 

atrakciju noma

 

Lēcēji, kas ir arī pazīstami kā pogo sticks, t.i. Polmana un Goppela nūja, ir ierīce lēcienu veikšanai, kas sastāv no stieņa ar atsperi, uz kura ir uzstādīta stūre, kāpšļi un amortizējošs gumijas uzgalis. Cilvēks nospiež atsperi ar kājām, bet tā rada pretimpulsu.

10. KANGOO JUMPS zābaki

Tie ir zābaki ar atspērēm, kas ir uzvelkami uz parastām krosenēm. Kangoo Jumps ir lielisks palīgsrīks, kas samazinā slodzi skriešanā un staigāšanā uz 60% un ļauj cilvēkam pārvietoties ar lielāko ātrumu. 

11. Smilšu slēpes

Smilšu vai milzu slēpes ir populāra komandas atrakcija, kurā pieci dalībnieki mēģinā soļot vienā ritmā, veicot noteiktu distanci uz ātrumu. Galvenais - nenokrist, jo, ja krīt viens, tad krīt arī visi pārējie.

12. Vienriteņa skuteris AIR WHEEL (Gaisa rats)

 

Pašbalansējošs unicikls ar žiroskopu Air wheel ir viens no oriģinālākajiem mūsdienu transportlīdzekļiem, ko vada, balansējot ar ķermeņi. Vadītājs var kontrolēt skuteri ar noliekšanos uz priekšu vai atpakaļ. Noliekšanās uz priekšu nodrošina skutrerim paātrinājumu, noliekšanās atpakaļ palēnina to.
Tāpat kā ar riteņbraukšanu, pagriezieni un balansēšana tiek panākti ar nelielu noliekšanos uz sāniem.

 

 

13. Pašbalansējošs divriteņu skuteris Mini Segway

Augsti tehnoloģiska žiroskopiskā platforma Mini Segway, ko var kontrolēt ar ķermeņa noliekšanos un kas uzlādējas no strāvas kontaktligzdas. Mini Segway ir ideāls rīks stafetēm, kas dāvās jums emociju un iespaidu jūru!

 

 

 

 

Vienas atrakcijas dienas noma (4 darba stundas) maksā 200 Eur.

 

Vajadzības gadījumā piedāvājam atrakciju piegādi un apkalpošanu.

 

Instruktora darba samaksa sastāda 30 Eur (kalna zorba nomas gadījumā ir nepieciešami vismaz 2 instruktori.)

 

Piegādes maksa sastāda 0,35 Eur/km abos virzienos. Iespējama atrakciju piegāde uz jebkuru vietu Baltijas valstīs vai tālāk.

 

Vairāku atrakciju vienlaicīgai nomai, kā arī nomai uz vairākām dienām iespējamas atlaides. Visas cenas + PVN 21%.

 

Mēs atrodamies Rīgā, taču izbraukumi iespējami visā Baltijas valstu teritorijā. Mobilās atrakcijas no Zorb.lv ir lielisks risinājums aktīvai atpūtai korporatīvajos pasākumos, grupas treniņos un spartakiādēs.

Caurlukošanas: 3403 | Pievienoja: azuaz | Reitings: 0.0/0 |
biz
             PĒRC BIZNESU
Kalendārs
«  Jūlijs 2010  »
PrOTCPkSSv
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Nepieciešams bloks
Ieejas forma

UZ AUGŠU  Tālr.: 29535888. www.azuaz.com © 2018  UZ AUGŠU
Web Counters